Práca v St. Martin Pharmacia

Práca v St. Martin Pharmacia

NADČASOVÝ PRÍSTUP K FARMÁCII

St. Martin Pharmacia je tradičnou lekárňou, ktorá spája múdrosť a krásu minulosti na jednom mieste v kombinácii s moderným prístupom k farmácii. Koncept St. Martin Pharmacia vychádza z pradávneho symbolu štvorlístka, ktorý predstavuje komplexnosť šťastia a prepojenie viacerých elementov vedúcich k zdravému a naplnenému životu - lásky, zdravia, šťastia a ochrany. Poslaním našich pracovníkov je preto poskytovať profesionálnu lekárenskú starostlivosť s ohľadom na individualitu zákazníka, s cieľom, aby sa cítil lepšie nielen po fyzickej, ale aj emočnej stránke.

NADČASOVÝ PRÍSTUP K FARMÁCII

St. Martin Pharmacia je tradičnou lekárňou, ktorá spája múdrosť a krásu minulosti na jednom mieste v kombinácii s moderným prístupom k farmácii. Koncept St. Martin Pharmacia vychádza z pradávneho symbolu štvorlístka, ktorý predstavuje komplexnosť šťastia a prepojenie viacerých elementov vedúcich k zdravému a naplnenému životu – lásky, zdravia, šťastia a ochrany. Poslaním našich pracovníkov je preto poskytovať profesionálnu lekárenskú starostlivosť s ohľadom na individualitu zákazníka, s cieľom, aby sa cítil lepšie nielen po fyzickej, ale aj emočnej stránke.

Voľné pracovné pozície

Hľadáme ľudí, ktorí k svojej práci pristupujú s vášňou, odbornosťou a túžbou pomáhať ľuďom. Vážime si profesionalitu, zodpovednosť, lojalitu, inovatívnosť a chuť byť najlepší vo svojom obore.